Novinky Kontakty
Hesla Nápověda
Zdroje Příklady
Pro registrované Kniha návštěv
Banery a ikonky Články a recenze
Hledám sen Hledám sen v OnLine snáři
A B C Č D Ď E/Ě F G H CH I J K L M N O P Q R Ř S Š T/Ť U V W X Y Z Ž ..... Netříděné
 

Šest pravidel pro vaše erotické sny

 

Taky se vám stalo, že jste se ráno probudili celí vzrušení z právě prožitého erotického snu? Pokud ano, tak vám lze jen gratulovat, neboť erotické sny představují skvělé znamení. Znamení síly, nápaditosti, kreativity a samozřejmě i sexuální energie.

V loňském roce zkoumali historikové kalifornské Berkeley University více než 100 000 deníků s důrazem na sny. Závěry jsou více než zajímavé: velcí vynálezci, objevitelé, umělci a intelektuální špičky měli nadprůměrně často erotické sny. Toto poznání se shoduje s pozorováním britské profesorky psychologie Kaye Wellingsové. Vedoucí pracovníci, kreativní lidé a úspěšní podnikatelé sní o sexu mnohem častěji než „obyčejní“ lidé. „Kdo eroticky sní, má více potenciálu a šarmu,“ tvrdí Kaye Wellingsová.

Pokud i vy toužíte po erotických snech, měli byste dodržovat základní pravidla, která na základě svých výzkumů definoval americký expert na sny David Shapiro.

  • Mezi sledováním televize a spánkem by měla být minimálně dvouhodinová přestávka nebo alespoň menší procházka. Doporučit lze i nějakou činnost, která vyžaduje pozornost. Televize je totiž natolik sugestivní, že zabraňuje vlastním snovým fantaziím.
  • Jídlo před spánkem je zabijákem erotických snů. Kdo vydrží neukojit svoji pozdně večerní chuť na jídlo, bude sladce odměněn. „Jděte spát s lehkým pocitem hladu a zažijete smyslné výjevy a pocity,“ slibuje Shapiro.
  • Uspávací prostředky a erotické sny se vzájemně vylučují. Jednu až dvě skleničky vína lze jen doporučit. Vše navíc sice může vzbudit žádostivost, na snové centrum v mozku však působí nepříznivě.
  • Také vůně přitahují sny. Suverénně nejlepší je vanilka, potom pomeranč, ambra a květy. Svou roli však také mohou sehrát osobní asociace. Jedna z účastnic pokusů zažila orgasmické sny, když na nočním stolku stál popelník se studeným popelem. Bylo to způsobeno tím, že její nejlepší milenec byl kuřák.
  • Erotické sny může přilákat speciální cvičení před usnutím. Ležte na zádech se zkříženýma nohama. Nejméně tři minuty. Tím plyne energie do centra touhy.
  • Poslední obraz a myšlenka před usnutím by neměly patřit nějaké erotické superbombě nebo bývalému milenci/milence. Představujte si raději smyslnou krajinu – kvetoucí zahrady, prosluněné pláže, vonící louky, loď na moři – právě ono prostředí, ve kterém byste se chtěli jen tak slastně povalovat a lenošit. Zkuste si vytvořit takovou představu a zůstaňte v ní. A pak to přijde. Podvědomí vás bude zásobovat necenzurovanými žhavými obrazy a pocity.

Ještě předtím, než se rozhodnete tyto návody vyzkoušet, připravte si vysvětlení pro svého partnera. Pokud totiž nebude spát a bude pozorovat váš nenadále zrychlený dech, steny a další jiné znaky vzrušení, jistě bude mírně zmaten. To se týká hlavně mužů, neboť ženy mají erotické sny častěji než muži. A také je prožívají mnohem jasněji, barevněji a hlavně intenzivněji. Mnohdy až k orgasmu. Ne vždy, avšak s přibývajícím věkem stále častěji.
Na každém kroku se přesvědčujeme, jak složitý a stále ve velké míře i neprobádaný je lidský mozek. Možná se jednou dočkáme toho, že místo televize a videa si raději půjdeme lehnout a budeme si svépomocí snít mnohem zajímavější filmy, než nám budou média schopna nabídnout.

 
Publikováno: 2001-04-25 00:00:00
Zdroj: www.pauza.cz (Tělo a duše)
Autor: Marek Liška
[Novinky] [Hesla] [Zdroje] [Reg.] [Ikonky] [Kontakt] [Nápověda] [Sny] [Kniha návštěv] [Články] [Hledám Sen] [Hledej On-Line]


Velký Internetový Snář
Autor : Jiří Provazník
Testováno na prohlížeči Microsoft Internet Explorer 5.003103
v rozlišení 1024x768 při Hi-Color (16bit)

Vše pro Vaši internetovou prezentaci